Araba tutkunu minikler

Birbirinden sevimli görünen oyuncak otomobiller yetişkinlerin dahi sempatisini kazanıyorken, çocukların bu otomobillere ilgi göstermemesi sizce mümkün mü? Onların oyun kültürlerine yepyeni kurgular eklemelerini sağlayan cars oyuncakları araba tutkunu olan minikleri hayallerini süslüyor. Onların bu denli ilgi çekmesinin en büyük nedenlerinden biri de izledikleri animasyon film olsa gerek. Konuşan hatta şakalaşan otomobiller çocukların zevkle izlediği bir animasyona konu olmuştu. Şimdi o araba şeklindeki karakterler oyuncaklar üzerinde yaşam bulmaya devam ediyor. Haliyle çocuklar da bu serinin tüm ürünlerine sahip olmak istiyor.

cars oyuncakları
cars oyuncakları

Tüm araç modelleri mevcut

Anne babaların çocukların mutlu olması için çareyi oyuncak alışverişi yapmakta buldukları bu sevimli arabaların her çeşit modelini internette de bulabiliyorsunuz. Tırlar, trenler, kamyonlar, uçaklar hatta denizaltı modelleri dahi cars serisinde mevcut. Hepsinin üzerinde gülen yüzleri ve kocaman özleri var. Onları bu denli sevimli kılan da yüz ifadeleri olsa gerek. Çocukların gönlünde taht kurmayı başarmış olan bu arabaların renkleri de dikkat çekiyor. Hemen her renkte bir otomobil bulmanız mümkün hale gelmiş durumda.

Tasarımcılar yaratıcılık yetilerinde sınır tanımıyor. Sadece birkaç yıl önce oyuncak sektörüne kazandırılan değişebilen arabalar, miniklerin oyunlarını çok daha eğlenceli bir hale getirebiliyor. Bir tır görünümündeyken anında otomobile hatta uçağa dönüşebilen bu oyuncaklar, küçük yaşlarda olan çocukların ciddi şekilde dikkatini çekiyor. Ürünlerle oynayarak çeşitli formlara sokmaya çalışmaları onların el becerilerini de geliştiriyor.

Özellikle erkek çocukların en çok hoşlandığı cars serisi genellikle yarış setleri oluyor. Her biri son derece hızlı gidebilen çok sayıda oyuncak arabanın yer aldığı bu setler arasında kumandalı arabaları veya kurmalı olan modelleri de bulabiliyorsunuz. Fiyatlar ise son derece makul düzeylerde yer alıyor. 50 TL ile 80 TL arasında bir ücret ödeyerek çocuğunuza son model bir gülen araba satın alabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.